Blog o dywanach i aranżacji wnętrz

Carpetforyou.pl

 • Jaki dywan do długiego i wąskiego pokoju?

   

  Długi i wąski pokój to nie lada wyzwanie aranżacyjne. Jaki dywan wybrać, aby nadać pomieszczeniu przyjaznych proporcji? Jakie kolory i wzory będą najodpowiedniejsze?

  Czytaj dalej

 • Brąz – trudny kolor dywanu? Inspiracje

   

  Brąz może uchodzić na kolor niełatwy do wprowadzenia do wnętrza. Dziś udowadniamy, że jest wiele pomysłów, by zastosować tę ciepłą barwę w pomieszczeniu. A to wszystko za sprawą dywanów! Sprawdź jak to zrobić!

  Czytaj dalej

 • Odświeżamy wnętrze na wiosnę – 5 propozycji dywanów

   

  Wiosna często zachęca do zmian w mieszkaniu. Skoro wpada do niego coraz więcej słońca, warto je nieco ożywić i być może wprowadzić trochę koloru. Przedstawiamy modne w tym sezonie propozycje, które i nam przypadły do gustu.

  Czytaj dalej

 • Dywany w duchu hygge

   

  Zagłębiając się w styl skandynawski, na pewno z czasem dotrzemy do hygge. Co oznacza to tajemnicze słowo? Przytulność, komfort, wygodę, balans i poczucie wewnętrznego szczęścia. Tylko tyle i aż tyle. Zgodnie z tą filozofią, powinniśmy cieszyć się małymi przyjemnościami. Detalami, które pozornie mogą wydawać się nieistotne, ale tak naprawdę potrafią dawać wiele radości. Przedstawiamy zatem dywany, które pozwolą nam osiągnąć stan hygge w domu.

  Czytaj dalej

 • Trend na 2020 rok: naturalne materiały

  Rok 2020 to czas podejmowania działań dobrych dla Planety, w tym ograniczania plastiku i sztucznych materiałów. Wpisując się w ten trend, warto wybrać dywany naturalne, które zostały utkane bez grama sztucznych domieszek!

  Czytaj dalej

 • Geometryczne motywy do nowoczesnych wnętrz

  Jedni wybierają prosty, inni charakterystyczny dywan. Wzory geometryczne zdecydowanie należą do tej drugiej grupy – nie są monotematyczne, nie są nudne i oklepane. Pasują do nowoczesnych wnętrz, nie tylko tych urządzonych przez miłośników matematyki. Mogą stanowić wspaniałe przełamanie w pokojach o stonowanym wystroju.

  Czytaj dalej

Strona z 20