Dywany, które nie przyciągają brudu – sprawdź nasze propozycje!

Dywany ocieplają wnętrza i stanowią praktyczny element dekoracyjny. Nic zatem dziwnego, że ich zastosowanie znajdujemy w każdym z pomieszczeń, od salonu po przedpokój, łazienkę, a nawet taras. Aby dywany syntetyczne oraz naturalne pięknie się prezentowały, muszą być utrzymane w odpowiedniej czystości. Dlatego wybierając nowy model do swojego domu, warto kierować się tym, aby wykonany był on z włókien, które nie przyciągają brudu. W naszej kolekcji znajdziecie szeroki wybór dywanów wysokiej jakości, które odznaczają się tym, że nie przyciągają kurzu, a przy tym posiadają ciekawe wzory i kolory.

Odporność dywanów na zabrudzenia szczególnie doceniają rodzice małych dzieci, które lubią napsocić i wylać coś na dywan, pozostawić na nim resztki plasteliny czy okruszki po jedzeniu. A zatem, jeśli mamy w domu maluchy i nie chcemy, aby po krótkim czasie dywan w naszym salonie stracił na swojej atrakcyjności, to wybierajmy dywany wysokiej jakości, które mają krótkie włosie, z którego łatwiej jest usunąć zabrudzenia. Dla osób poszukujących dywanów miękkich, przyjemnych w dotyku i posiadających krótki włos doskonałym rozwiązaniem będą modele z kolekcji Basic, jak na przykład dywan Lifestyle w odcieniach beżu i brązu, które idealnie będą pasowały do klasycznych wnętrz. Z kolei tym wszystkim, którzy nie boją się bardziej wyrazistych aranżacji i mocniejszych kolorów, możemy zaproponować dywan Fern Leaves z kolekcji Nature.

Dywan Night Flowers

Przedpokój - dywany i chodniki dywanowe

Przedpokoje i korytarze to pomieszczenia, w których podłoga szczególnie narażona jest na zabrudzenia. Piasek, kamyki czy woda znajdująca się pod butami może z łatwością przeniknąć na powierzchnię dywanu, tworząc nieestetyczne plamy. Dlatego też do takich wnętrz najlepiej wybierać syntetyczne chodniki dywanowe, które nie przyciągają brudu, a jeśli już dojdzie do zabrudzenia, to bardzo łatwo jest je usunąć. Dobrym przykładem takiego bezproblemowego dywanu jest chodnik Swing z kolekcji Nature. Takie same właściwości posiadają też dostępne w naszym sklepie dywany do przedpokoju. Dywan Night Flowers wykonany jest z polipropylenu, który ma to do siebie, że nie przyciąga brudu. Dodatkową zaletą tego dywanu jest runo o wysokości zaledwie czterech milimetrów, z którego usunięcie ewentualnych zabrudzeń nie stanowi żadnego problemu.

Wybierając dywan, powinniśmy zwracać uwagę nie tylko na jego wzór, kształt czy rozmiar, ale także na materiał, z jakiego jest wykonany. W naszym sklepie można znaleźć szeroki wybór dywanów syntetycznych, których ogromną zaletą jest to, że nie przyciągają brudu, dzięki czemu nie trzeba wkładać dużego wysiłku w to, żeby się pięknie prezentowały.