Dywany shaggy fioletowe

Naturalną rzeczą jest, że wybierając dywany do poszczególnych wnętrz w pierwszej kolejności bierzemy pod uwagę względy estetyczne, a dopiero później zastanawiamy się czy dany model spełni warunek praktyczności. Nic w tym dziwnego, obok mebli i tekstyliów, to właśnie dywan jest jednym z najważniejszych elementów wyposażenia, nierzadko wyrazistą pod względem kolorów i wzorów dekoracją. Tyczy się to niemal wszystkich pomieszczeń w domu, nie tylko salonów, ale i pokojów dziecięcych, młodzieżowych, sypialni i jadalni. Prócz wspomnianych już barw i motywów, niemniej ważny jest materiał wykonania i długość włosia. A jeśli czasem lubimy zaszaleć i zależy nam na odrobinie ekstrawagancji we wnętrzach, dywany shaggy fioletowe to coś w sam raz dla nas.

Dywany shaggy fioletowe - najmodniejsze w roku 2018

Jako, że kolor fioletowy, a dokładniej intensywny odcień Ultra Violet jakiś czas temu został okrzyknięty kolorem 2018 roku, śmiało możemy stwierdzić, że dywany shaggy fioletowe to modele naprawdę na czasie. Z ich pomocą przemycimy do wnętrz modny, wyrazisty akcent kolorystyczny. Do takiego dywanu warto oczywiście dopasować pomniejsze dodatki, np. poduchę w ozdobnej, fioletowej (jednolitej bądź wzorzystej) poszewce, fioletowy wazon na kwiaty lub doniczki, zasłony w oknach itp. Salon, sypialnia, pokój dziecka zyska zupełnie nowy wymiar dzięki dywanom shaggy. Fioletowe egzemplarze będą prezentowały się nie tylko bardzo stylowo, ale też za sprawą długiego, puszystego włosia nadadzą wnętrzu przytulności.

Dywany shaggy fioletowe - materiał wykonania, długość runa i inne

Ustaliliśmy już, że do najgorętszych trendów roku 2018 zaliczamy modele dywanów shaggy. Fioletowe wysuwają się tu oczywiście na prowadzenie. A jak to jest z ich funkcjonalnością? Z czego się utkane i jak wysokie jest ich runo? Otóż dostępne w sklepie Carpet For You egzemplarze shaggy w odcieniu Ultra Violet wykonane są z dobrej jakości, odpornego na odgniecenia poliestru. Od spodu dywan podbity jest zaś jedwabiem. Wobec tego, są to dywany w 100% bezpieczne dla alergików. Włosie o długości 9 cm sprawia zaś, że dywan jest bardzo puszysty, miękki, przyjemny w dotyku.