CZAS DOSTAWY ZAMÓWIENIA

1. Dostawa towaru zakupionego w sklepie internetowym realizowana jest przez firmę kurierską DPD.
2. Towar oznaczony na stronie jako dostępny znajduje się w naszym magazynie i dostarczany jest do klienta wciągu 2 dni roboczych.
3. Towar niedostępny może zostać zamówiony na indywidualne życzenie klienta. Należy skontaktować się z obsługą z sklepu celem określenia terminu dostępności tego towaru.
4. Dostawy standardowe realizowane są w dni robocze między godziną 09:00, a 17:00 na adres podany przez klienta. Zlecenie zostaje przyjęte do realizacji po otrzymaniu przez nas pełnej kwoty płatności (nie dotyczy przesyłek za pobraniem).
5. Jeżeli klient nie otrzyma przesyłki wciągu dwóch dni roboczych powinien skontaktować się z obsługą sklepu.
6. Nie ma możliwości ustalenia godziny odbioru przesyłki. W przypadku nieobecności klienta podczas dostarczenia przesyłki, kurier zostawia awizo lub kontaktuje się telefonicznie z klientem, w celu umówienia się na ponowne dostarczenie przesyłki.
7. Klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów podczas drugiego dostarczenia przesyłki.
8. Nie ma możliwości dostarczenia towaru na adres skrytki pocztowej.

Opakowanie
Opłaty za opakowanie wliczone są w koszty wysyłki. Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony. Standardowo paczka owinięta jest folią stretch oraz oklejona taśmą. Przy odbieraniu przesyłki prosimy o sprawdzenie, czy opakowanie nie zostało naruszone podczas transportu!

Uwaga!
Zalecamy zakup kilku produktów w jednym koszyku by uniknąć powielania kosztów transportu.