Liczba osob aktualnie przeglądających ten produkt:

Dywan 11/11 Woolsilk CE-1303 245x305

004293

  • Rozmiar: 245x305,
  • Rodzaj tkania: Tkany ręcznie,
  • Materiał: Wełna/Jedwab,
  • Kraj pochodzenia: Indie.
3 567 zł
  • Natychmiastowa wysyłka

Dywan Yellow Home 11/11 Woolsilk CE-1303 to dywan, który łączy w sobie wielowiekową tradycję wykonania z nowoczesnym wzornictwem. Oliwkowy kolor tego dywanu podkreśli ponadczasowy styl każdego eleganckiego wnętrza.

Dywany z kolekcji Yellow Home to produkty dla wymagających klientów. Cechą charakterystyczną tych dywanów jest trwałość, lekkość, odporność na zabrudzenia i zachwycająca estetyka. Do produkcji dywanów Yellow Home wykorzystywane są surowce naturalne. Dywany efektownie wyglądają w pomieszczeniach reprezentatywnych, takich jak salon czy gabinet.

Podstawową cechą dywanów wełnianych jest ich elastyczność i sprężystość. Ma to zasadnicze znaczenie w przypadku stawiania na nich ciężkich mebli. Naturalna zawartość wilgoci w wełnie nadaje dywanom dobre właściwości antyelektrostatyczne.

Dywany wyprodukowane z wełny są naturalnym stabilizatorem wilgotności powietrza: przy dużej wilgotności powietrza wilgoć jest przyjmowana przez włókna dywanu, natomiast przy suchym powietrzu - zgromadzona wilgoć jest oddawana do otoczenia. Dywany wełniane są także doskonałym izolatorem ciepła, zapewniają też świetną izolację akustyczną. Zaletą wełny jest jej trudnopalność - nie pali się bowiem otwartym płomieniem.

hit
tygodnia

Wybrane dywany

W wyjątkowych cenach

Dywany z tej samej kategorii