Liczba osob aktualnie przeglądających ten produkt:

Dywan Amore 245x335

001175

  • Rozmiar: 245x335,
  • Rodzaj tkania: tkany ręcznie,
  • Materiał: Wełna,
  • Kraj pochodzenia: Indie.

11 290 zł
  • Natychmiastowa wysyłka

Dywan Amore Yellow Home to elegancki, klasyczny dywan w odcieniu bordowym i oliwkowym z ciekawymi detalami. Idealnie nadaje się do salonu. Jedwab używany jest w celu podkreślenia szczegółów wzoru i nadania dywanowi pięknego blasku.

Dywany z kolekcji Yellow Home to produkty dla wymagających klientów. Cechą charakterystyczną tych dywanów jest trwałość, lekkość, odporność na zabrudzenia i zachwycająca estetyka. Do produkcji kolekcji Yellow Home wykorzystuje się surowce naturalne. Dywany efektownie wyglądają w pomieszczeniach reprezentatywnych, takich jak salon czy gabinet.

Podstawową cechą dywanów wełnianych jest ich elastyczność i sprężystość. Ma to zasadnicze znaczenie w przypadku stawiania na nich ciężkich mebli. Naturalna zawartość wilgoci w wełnie nadaje dywanom dobre właściwości antyelektrostatyczne. Dywany wełniane nie powodują efektu "nieprzyjemnego kopania". Dywany wyprodukowane z wełny są naturalnym stabilizatorem wilgotności powietrza: przy dużej wilgotności powietrza wilgoć jest przyjmowana przez włókna dywanu, natomiast przy suchym powietrzu - zgromadzona wilgoć jest oddawana do otoczenia. Dywany wełniane są także doskonałym izolatorem ciepła, zapewniają też świetną izolację akustyczną. Zaletą wełny jest jej trudnopalność - nie pali się bowiem otwartym płomieniem.

hit
tygodnia

Wybrane dywany

W wyjątkowych cenach