Liczba osob aktualnie przeglądających ten produkt:

Dywan PURE/SILK 16/16 PS 275x375

002571

  • Rozmiar: 275x375,
  • Rodzaj tkania: tkany ręcznie,
  • Materiał: jedwab,
  • Kraj pochodzenia: Indie.
21 499 zł
  • Natychmiastowa wysyłka

Zobacz zdjęcie w dużej rozdzielczości

Dywan PURE/SILK 16/16 PS Yellow Home to perfekcyjnie utworzony w Indiach dywan z wysokogatunkowej wełny z dodatkiem jedwabiu najlepszej jakości. Dywany z jedwabiem należą do najbardziej poszukiwanych i ekskluzywnych. Dzięki swojej wspaniałej wytrzymałości na rozciąganie włókno jedwabne najlepiej nadaje się do wytwarzania tkanin wiązanych, a ponadto wzbogaca kompozycje, rozświetla kolory i nadaje im niesamowity blask.
Dywan ten jest miękki, lekki i odporny na niszczenie. Nie jest też atakowany przez mole i inne owady. Dywan PURE/SILK 16/16 PS posiada runo średniej wysokości 9 mm oraz średniej gęstości. Główna bordiura jest ręcznie reliefowana. Dywan ten posiada oryginalny, niepowtarzalny wzór. Wybierając ten luksusowy dywan, można pokazać swój indywidualny styl i gust.

Do wykonania dywanu użyty został asymetryczny węzeł perski, gęstości tkania do 700 tys. węzełków na m2. Podobna metoda tkania używana była na Królewskich manufakturach Wielkich Mongołów. Kobierzec z jedwabiu, lśniącej wełny, ścisłe wiązany oraz o żywej kolorystyce i ciekawiej kompozycji z wspaniałym motywem heratu wygląda jak prawdziwe dzieło sztuki. Po środku całej kompozycji umieszczony został wzór, który przedstawia roślinną plecionkę w bordowo-kremowych barwach z bogatymi geometrycznymi elementami. Dywan PURE/SILK będzie piękną dekoracją, która niesamowicie ozdobi wnętrze i cudownie połączy się z już istniejącą dekoracją. Kobierzec sprawia niezapomniane wrażenie na jasnym parkiecie, drewnie oraz marmurze.

hit
tygodnia

Wybrane dywany

W wyjątkowych cenach