Basic Collection / 120x170 / 160x220 / 200x290

Brak produktów spełniających kryteria.


Kolekcja Basic obejmuje wiele pięknych, dywanów, których cechą wspólną są dość stonowane kolory i geometryczne wzornictwo. Takie dywany doskonale zaprezentują się na podłogach nowoczesnych wnętrz. Różnorodne kompozycje z pewnością sprawią,...

Kolekcja Basic obejmuje wiele pięknych, dywanów, których cechą wspólną są dość stonowane kolory i geometryczne wzornictwo. Takie dywany doskonale zaprezentują się na podłogach nowoczesnych wnętrz. Różnorodne kompozycje z pewnością sprawią, że każdy znajdzie coś dla siebie.

To, co również wyróżnia dywany z kolekcji Basic to włókno z którego zostały utworzone. Urzekające swoją prostotą dywany Basic zostały utkane maszynowo, a więc z największą precyzją z uszlachetnionego polipropylenu PP BCF, który posiada wiele zalet. Dywany powstałe z tej przędzy są niezwykle trwałe. Wytrzymałość na ścieranie, doskonała sprężystość i odporność na zabrudzenia sprawiają, że wyglądają one świetnie pomimo upływu czasu i wszelkich zabiegów pielęgnacyjnych. Niestraszne im są bowiem różnego rodzaju chemikalia. W dotyku przypominają wełnę i tak jak ona dobrze przewodzą ciepło. Urokliwe dywany z kolekcji Basic są też bardzo bezpieczne w użytkowaniu, ponieważ nie są atakowane przez drobnoustroje czy mole, a ponadto nie palą się, lecz topią, a to chroni przed rozprzestrzenianiem się ognia.