Dream Collection / 80x150

Brak produktów spełniających kryteria.


Kolekcja Dream składa się z nowoczesnych dywanów wyróżniających się abstrakcyjnym wzornictwem i dość bogatą kolorystyką. Jeśli uważasz, że nadszedł czas, by zmienić coś w Twoim pomieszczeniu, chcesz dokonać wielkiej...


Kolekcja Dream składa się z nowoczesnych dywanów wyróżniających się abstrakcyjnym wzornictwem i dość bogatą kolorystyką. Jeśli uważasz, że nadszedł czas, by zmienić coś w Twoim pomieszczeniu, chcesz dokonać wielkiej zmiany niewielkim kosztem, zacznij od zmiany nakrycia podłogowego. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z kolekcją dywanów Dream, która pozwoli Ci znaleźć to „coś”, czego właśnie szukasz.

Dywany z kolekcji Dream zostały utkane maszynowo z polipropylenu Heatset. „Punktem wyjściowym” produkcji tych dywanów jest przędza PP BCF, która została poddana dodatkowej obróbce cieplnej. Dywany Heatset zachowują wszystkie zalety tej przędzy jak m.in. łatwość w utrzymaniu, wspaniały wygląd pomimo upływu długiego czasu czy bezpieczeństwo w użytkowaniu. Na dodatek do złudzenia w dotyku przypomina wełnę. Wiele osób ma kłopot z rozróżnieniem polipropylenu Heatset i naturalnego tworzywa jakim jest wełna, a przy tym dywany z niego utkane stanowią niezwykle atrakcyjną alternatywę cenową.