Dywany do salonu / 140x220

Brak produktów spełniających kryteria.

Salon jest przestrzenią zarówno użytkową, jak i rekreacyjną. Zazwyczaj pragniemy, aby dywan w tym miejscu był jednocześnie trwały i elegancki. Kolekcja dywany do salonu to produkty wyselekcjonowane w taki sposób,...

Salon jest przestrzenią zarówno użytkową, jak i rekreacyjną. Zazwyczaj pragniemy, aby dywan w tym miejscu był jednocześnie trwały i elegancki. Kolekcja dywany do salonu to produkty wyselekcjonowane w taki sposób, aby zadowolić gusta nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dywany do salonu to kolekcja złożona zarówno z tkanin naturalnych, jak i syntetycznych czy mieszanych. Bogata paleta wzorów i kolorów sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Dywany do salonu z włókien naturalnych i syntetycznych

W zależności od potrzeb w kolekcji można znaleźć dywany z włókien syntetycznych (trwałe, o krótkim runie, odporne na czyszczenie środkami chemicznymi) oraz włókien naturalnych (miękkie, sprężyste, ekologiczne).

Salon jest przestrzenią zarówno użytkową, jak i rekreacyjną. Zazwyczaj pragniemy, aby dywan w tym miejscu był jednocześnie trwały i elegancki. Kolekcja dywany do salonu to produkty wyselekcjonowane w taki sposób, aby zadowolić gusta nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dywany do salonu to kolekcja złożona zarówno z tkanin naturalnych, jak i syntetycznych czy mieszanych. Bogata paleta wzorów i kolorów sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie, a salon w naszym domu zostanie wzbogacony o nowy element dekoracyjny.

Nowoczesne dywany do salonu

W zależności od potrzeb, w kolekcji można znaleźć dywany z włókien syntetycznych (trwałe, o krótkim runie, odporne na czyszczenie środkami chemicznymi) oraz włókien naturalnych (miękkie, sprężyste, ekologiczne). Dla alergików najlepsze będą syntetyczne dywany do salonu przede wszystkim ze względu na dużą odporność włókien, związaną z wchłanianiem wilgoci oraz kurzu. Dywany do salonu z kolekcji Carpet For You to również ręcznie tkane dywany, których materiałem wiodącym jest wełna. Jest to element, który idealnie nada się do Twojej sypialni, ponieważ stanowi wymarzone przez wielu źródło ciepła oraz miękkości i wygody.