YELLOW HOME DYWANY PREMIUM / 140x190

Brak produktów spełniających kryteria.

Kolekcja Yellow Home to seria składająca się z ekskluzywnych, ręcznie tkanych dywanów. Oferowane modele powstały z myślą o osobach, dla których dywan nie jest tylko zwykłym przedmiotem użytkowym, ale staje...

Kolekcja Yellow Home to seria składająca się z ekskluzywnych, ręcznie tkanych dywanów. Oferowane modele powstały z myślą o osobach, dla których dywan nie jest tylko zwykłym przedmiotem użytkowym, ale staje się także prawdziwym dziełem sztuki. Polecamy zwłaszcza dywany indyjskie, które uznawane są za symbol dobrobytu oraz wyrafinowanego gustu. Wytwarzane w sposób zgodny z wielowiekową tradycją, stają się niezwykłym przykładem kunsztu wybitnych rzemieślników.

Dywany indyjskie z kolekcji Yellow Home

Egzotyczne dywany indyjskie posiadające wyjątkowo bogate wzory, to rozwiązanie idealne dla osób ceniących wnętrza utrzymane w klasycznym, eleganckim stylu. O ile w przypadku pomieszczeń utrzymanych w nowoczesnej stylistyce rezygnacja z zastosowania dywanu może być czasem rozwiązaniem dopuszczalnym, to w przypadku klasycznej aranżacji nigdy nie powinno się pozwolić na takie działanie. Tradycyjny salon lub sypialnia nie będzie prezentować się właściwie, jeśli zabraknie w niej wzorzystego, eleganckiego akcentu w postaci solidnego dywanu.

Jednak coraz częściej dywany indyjskie wybierane bywają również przez osoby decydujące się na urządzenie dostępnych przestrzeni w sposób bardziej nowoczesny, czasem wręcz minimalistyczny. Wbrew pozorom dywany o klasycznych wzorach mogą się doskonale komponować z tego rodzaju aranżacjami. Stworzą pewnego rodzaju kontrast, a dzięki temu sprawią, że wnętrze będzie prezentować się w sposób niebanalny i bardzo interesujący. Na tle prostych mebli i skromnych dodatków bogato zdobione, ręcznie tkane dywany mogą sprawiać nad wyraz korzystne wrażenie. Pozbawione konkurencji wzorzyste dywany będą mogły zostać wyeksponowane w bardzo atrakcyjny sposób. Ich estetyczne walory staną się bardziej dostrzegane i doceniane.

Ręcznie tkane dywany indyjskie to idealna propozycja także dla osób gustujących w stylu glamour. Ten coraz bardziej popularny trend wnętrzarski to rozwiązanie cenione przez osoby zainteresowane eklektycznymi rozwiązaniami. Wnętrza tego typu łączą w sobie cechy takie jak zmysłowość i luksus. Pełne są przepychu i luksusowych akcentów. Oryginalne dywany orientalne doskonale sprawdzą się w tego typu aranżacjach. Zwłaszcza, że nie będą one jedynie sprawiać wrażenia luksusowych. Wręcz przeciwnie, namiastka luksusu zastąpiona będzie prawdziwie wytwornym elementem.

W skład kolekcji Yellow Home poza dywanami indyjskimi wchodzą również wyroby pochodzące z innych krajów takich jak Pakistan, Iran, Turcja, Afganistan czy Chiny. Wszystkie te rejony już od stuleci uznawane są za miejsca słynące z tradycji wyrobu dywanów. Ich produkcja w 100% oparta jest na pracy ręcznej. Oferowane modele wykonane zostały z najlepszych gatunków wełny kaukaskiej i jedwabiu pochodzącego z Cashmiru. Naturalne barwniki użyte do farbowania dywanów gwarantują trwałość i intensywność kolorów. Jeśli więc zależy nam na produkcie wyjątkowym, ekskluzywnym i szykownym, to zakup oferowanych dywanów może okazać się doskonałą decyzją.