ODSTĄPIENIE OD UMOWY I ZWROT TOWARU.

Wszystkie towary zakupione w sklepie carpetforyou.pl Klient ma prawo zwrócić w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru.

Odesłany towar musi być w stanie niezmienionym i nieuszkodzonym. Dopuszczalne jest otwarcie opakowania w celu obejrzenia towaru. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy w wyniku korzystania z nich w sposób inny niż konieczny do określenia sposobu funkcjonowania i cech towaru.

Prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje w przypadku świadczenia usług. Zwrotowi nie podlegają towary zmienione na specjalne zamówienie Klienta - docięte i obszyte dywany.

Odpowiedzialność za dostarczenie zwracanego towaru ponosi Klient. Clip Sp z o.o. zastrzega sobie odmowę przyjęcia zwrotu towaru w przypadku, gdy ten zostanie uszkodzony podczas transportu oraz może też pomniejszyć zwracaną wartość towaru o wartość uszkodzeń.

Zwrotowi nie podlegają koszty transportu zwrotnego poniesione przez klienta.

Procedura zwrotu:

  • w miarę możliwości prosimy o kontakt mailowy ze sklepem i przesłanie skanu oświadczenia o odstąpieniu od umowy na adres: sklep@carpetforyou.pl
  • odesłanie towaru na adres sklepu: carpetforyou.pl, Wolska 11, 20-411 Lublin, tel: 570 110 110,
  • Przesyłka powinna zawierać: wypełnione oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz kopię lub oryginał dowodu zakupu,
  • zwrot środków odbywa się na wskazane w oświadczeniu konto bankowe. Przelew zwrotny wykonywany jest nie później niż w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania zwracanego towaru.

OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ.pdf