Poszewki na poduszki / czarny

Brak produktów spełniających kryteria.

Poszewki na poduszki

Zdrowy i regenerujący sen w takiej samej mierze zależny jest zarówno od odpowiedniego materaca, jak i pościeli. Wybierają konkretne poszewki na poduszki zazwyczaj kierujemy się względami estetycznymi. Powinniśmy jednak pamiętać, że pośród kolorowych wzorów znajdziemy prawdziwe perełki, które pozytywnie wpłyną na jakość naszego snu i zdrowe.

Poszewki na poduszki 50x50 z różnorodnych włókien

Poszewki na poduszki 50x50 tworzone są z czterech podstawowych włókien: bawełny, wełny, lnu oraz jedwabiu. Wybór konkretnego rodzaju tkaniny zależy zarówno od naszych indywidualnych potrzeb, jak i zasobności portfela. Najbardziej popularne poszewki na poduszki 50x50 tworzone są z bawełny z licznymi domieszkami. To właśnie bawełna wykorzystywana jest do tworzenia pościeli flanelowej czy z kory.

Poszewki na poduszki 45x45

Dlaczego poszewki na poduszki 45x45 bawełniane są tak chętnie wybierane? Wynika to przede wszystkim z szerokiej dostępności oraz wysokiej odporności na uszkodzenia. Klasyczne poszewki na poduszki 45x45 bawełniane posiadają dodatek włókien syntetycznych. Dzięki temu są zarówno trwałe, jak i przyjemne dotyku.

Poszewki na poduszki 40x40 wykonane z bawełny

Poszewki na poduszki 40x40 wykonane z bawełny odznaczają się bardzo ważną cechą – naturalne włókno posiada doskonałą przepuszczalność powietrza. Dzięki temu skóra jest stale wentylowana. To istotne przede wszystkim latem. Bawełniane poszewki na poduszki 40x40 są odporne na przetarcia, wnikanie brudu. Możliwe jest ich pranie w wyższych temperaturach. Warto także zwrócić uwagę na poszewki na poduszki 40x40 z mikrofibry – to wyjątkowe włókno o doskonałej przepuszczalności powietrza. Nie trzeba go prasować, schnie bardzo szybko.

Poszewki na poduszki dekoracyjne w salonach i pokojach dziennych

Poduszki to nie tylko niezbędny dodatek do sypialni – coraz częściej wykorzystujemy je również w salonach, aby stanowiły ozdobę kanap, sof czy też foteli. Dzięki nim codzienny relaks po pracy będzie znacznie lepszy! Poszewki na poduszki dekoracyjne to świetna alternatywa dla klasycznych poduszek dołączanych do kanap czy sof. Poszewki na poduszki dekoracyjne pozwolą na eleganckie urozmaicenie przestrzeni.

Ozdobne poszewki na poduszki skutecznie odmienią wnętrze!

Jak w szybki sposób odmienić charakter wnętrza? To proste – wystarczą ozdobne poszewki na poduszki. Dzięki temu trikowi możemy całkowicie odmienić salon czy pokój dzienny bez wielkiego trudu. Ozdobne poszewki na poduszki w naszym sklepie odstępne są w szerokiej gamie kolorystycznej oraz z ciekawymi deseniami.